
Ціну уточнюйте
Практичні, стильні та добротні сумки з якісної натуральної шкіри. Безліч кишень робить сумку неймовірно практичною: кожної дрібниці тут знайдеться своє місце. Сумка закривається на блискавку. Всередині — синтетична підкладка, одне загальне відділення, три кишені для мобільного та для дрібних предметів, одна накладна кишеня на блискавці та ще одна кишеня на блискавці. Сумка має кокетливу форму трапеції, що може виявитися також дуже корисним, коли потрібно покласти пляшку води, парасольку або покупки.
Розміри сумки: ширина (дно) — 32 см, ширина (верх) — 43 см, висота — 30 см, глибина — 12,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Відділення | 2 основних |
| Ширина | 125 мм |
| Підкладка | Так |
| Тип застежки | Блискавка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Довжина | 430 мм |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Колір | Чорний |