




Ціну уточнюйте
Маленька зручна та практична шкіряна сумочка з безліччю кишень стане стильним аксесуаром у Вашому образе. Сумочка має одне основне відділення, передні та задні зовнішні кишені на металевій блискавці, внутрішню кишеню на блискавці, відділення для дрібниць без застібки.
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри: 15 см * 23.5 см * 3 см
Довжина ручки: 190 см
Фурнітура: метал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Ширина | 30 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Довжина плечового ременя | 1900 мм |
| Довжина | 235 мм |